Kalkulačka úspory energií

Stačí, když nám pošlete ofocené poslední vyúčtování za energie, a my vám do do následujícího pracovního dne připravíme seriózní kalkulaci ceny elektřiny i zemního plynu. Jsme férová energetická společnost, a proto na webu nemáme cenovou kalkulačku energií. Podívejte se na video, kde vám vysvětlíme, proč jsou energetické kalkulačky často zavádějící.

Během chvilky
vám to vysvětlíme
video
1 min

Přidejte prosím kompletní vyúčtování.

Po odeslání kalkulace se objeví rozšířený formulář - ten prosím vyplňte. V současné době dostáváme desítky kalkulací denně a na nekompletní žádosti o kalkulaci nejsme schopni reagovat. Děkujeme!

Přidat přílohu

Jak vypadá běžné chování dodavatelů?

Někteří obchodníci vám sice na začátku nabídnou podezřele nízkou cenu elektřiny nebo zemního plynu, ale po pár měsících vám ji navýší o tolik, že z prvotní úspory nezůstane nic. Ve Sforp máme cenu férovou a výhodnou po celou dobu trvání smlouvy. Zákazníci, kteří k nám přejdou od nekalé konkurence, tak mohou po roce ušetřit až 40 % z neregulované složky. Podívejte se, jak se domnělá „úspora” vyvíjí v čase:

Náklady na elektřinu jsou pro 3 osoby v bytě 3+1 a spotřebou 4 MWh.
Cena za 1 MWh (první 3 měsíce) 1 532 Kč 1 219 Kč
Cena za 1 MWh (od 4. měsíce) 1 532 Kč 1 950 Kč
Měsíční plat (první 3 měsíce) 55 Kč 48 Kč
Měsíční plat (od 4. měsíce) 55 Kč 99 Kč
Vystavení a zaslání faktury zdarma 100 Kč
Poplatek za vystavení upomínky zdarma 200 Kč
Komunikace přes infolinku zdarma 150 Kč
CELKOVÁ CENA ZA 1 ROK 6 788 Kč 8 554 Kč

Jak to funguje?

1 Pošlete nám vaše vyfocené či nascanované vyúčtování.

2 Do 24 hodin připravíme seriózní kalkulaci bez umělých manipulací s cenou.

3 Když se vám nabídka bude líbit, můžeme podepsat férovou smlouvu rovnou online.

Přechod k nám, vypovězení nevýhodné smlouvy a další administrativu zařídíme za vás.

Na co se často ptáte, rádi odpovídáme

Poslat nový dotaz

Kolik času změna dodavatele zabere?

Pár minut.

  • Pošlete nám vyúčtování (můžete ho buď ofotit, naskenovat, nebo poslat v elektronické podobě, pokud ho tak od dodavatele dostáváte).
  • My vám připravíme kalkulaci úspory.
  • Pokud se Vám bude líbít, emailem Vám zašleme odkaz k elektronické smlouvě. K jejímu podpisu Vám stačí počítač a telefon, na který zašleme potvrzovací kód. Smlouva se podepisuje myší.

Tím Vaše práce končí - o výpověď u stávajícího dodavatele a převod k nám se staráme my.

Co následuje po podpisu smlouvy?

Řádně vypovíme Vaší stávající smlouvu - vždy tak, abychom Vás nevystavili sankci od původního dodavatele. Až doběhne smlouva s předchozím dodavatelem, zašleme Vám rozpis záloh a zahájíme dodávku do Vašich odběrných míst.

O všem podstatném Vás budeme informovat pomocí emailů a SMS.

Jak je možné, že je Sforp levnější?

Elektřina i plyn se nakupují na burze, rozdíl v koncových cenách je způsobený marží dané společnosti. Zjednodušeně se dá říct, že čím vyšší cena, tím větší zisk na zákazníkovi společnost realizuje.

Podstupuji přechodem k jinému dodavateli nějaká rizika?

Plně si uvědomujeme důvěru, kterou do nás vkládáte. Z toho důvodu nakupujeme elektřinu a plyn až na 3 roky dopředu a ceníky stanovujeme na základě reálných nákupů energií, nikoli na spekulacích.

Na správu zákaznického portfolia jsme si vyvinuli vlastní systém.

Dokonce ani v případě problémů na straně dodavatele nemůže dojít k tomu, že byste byli bez elektřiny či plynu – v ČR existuje takzvaný dodavatel poslední instance, který bude zákazníkům dodávat v případě, že jejich stávající dodavatel toho již není schopný.

Žádná rizika tedy nepodstupujete a není se čeho bát - změna dodavatele je standardní proces, který řeší stovky tisíc lidí každý rok.

Mapa

Jsme přesně ten dodavatel energií, jakého jsme vždycky chtěli mít. Jenže nebyl k dispozici. Tak jsme si ho založili sami!

Volejte Po–Pá 8:00–16:00

728 167 727

Případně vám rádi zavoláme – stačí vyplnit kontaktní formulář.