Zavolejte nám:

+420 728 167 727

E-mail:

info@sforp.cz
přihlášení

Členská sekce:

O nás

V čem jsme jiní než ostatní dodavatelé?

Každý dodavatel o sobě říká, že je nejlepší, má skvělé ceny a jedná na rovinu. To ale samo o sobě nic neznamená. Co děláme jinak my?

  • Jednáme s Vámi otevřeně – nestydíme se za naše smlouvy, a proto je všechny naleznete i s komentářem pěkně u nás na webu. To stejné platí i o našem ceníku!
  • Máme smlouvy, které jsou fér – jsou takové, jaké bychom sami podepsali.
  • Nevymýšlíme žádné čertoviny – SforP vznikl jako projekt, který měl za účel zlepšit trh. Od té doby jsme ušli kus cesty, jedna věc se ale nezměnila – jednáme na rovinu. Nemáme žádné skryté poplatky, které Vás na faktuře nepříjemně překvapí. Nevyužíváme marketingových akcí a vstupních bonusů k tomu, abychom Vás nalákali do nevýhodných nabídek. Nemáváme Vám před obličejem nízkou cenou za elektřinu, zatímco bychom na Vás vydělávali předraženými ceníky služeb.
  • Umíme hospodařit s penězi – nemáme v kanceláři akvárium a zlaté kohoutky, ani neplatíme 10 studentů, aby Vás obvolávali s pochybnými nabídkami. Jednoduše řečeno - nevyhazujeme peníze oknem. To nám umožňuje Vám nabídnout dlouhodobě výhodné ceny.
  • Máme vyladěný IT systém – pečlivě evidujeme všechny potřebné informace tak, aby nedocházelo ke zbytečným chybám!
  • Nejsme korporace bez duše – všichni sedíme v jedné kanceláři a telefony vyřizujeme osobně. Nebudeme Vás trápit proklikáváním se hromadou čísel na infolince nebo vyplňováním nesmyslných formulářů - mluvíte s námi.
  • Chceme, abyste energiím rozuměli – nemáme potřebu zneužívat Vaší neznalosti energetiky. Proto máme komplexní poradnu, a zpravodajství které Vám pomohou se v energiích vyznat a poradí, na co si dát pozor. 
  • Klademe důraz na ekologii – nejen, že se snažíme neplýtvat materiálem u nás v kanceláři, ale vše, co můžeme, vyřizujeme elektronicky. I pro Vás máme nachystané výhody , podporující šetrný přístup k životnímu prostředí.

Trocha z historie a naší vize

Společnost SforP s.r.o. vznikla původně jako studentský projekt (Students for People) zaměřený na přednášky pro veřejnost, jejichž účel byl informovat o fungování energetického trhu. Zanedlouho jsme přišli na trh s platformou tzv. "Energetických soutěží", která umožňovala zákazníkům dosáhnout lepších cen a smluvních podmínek, a zároveň ukázala dodavatelům, že existuje někdo, kdo jim vidí pod ruce.

Za velmi krátkou dobou jsme se v očích dodavatelů i odborné veřejnosti stali synonymem toho, jak má vypadat poradenská společnost, která dělá svoji práci důkladně a je ochotná klientům pomoci – a to i nad rámec svých běžných povinností. Zákazníkům jsme neposkytovali pouze levnější elektřinu a plyn, ale komplexní službu – prostě a jednoduše jsme převzali celou správu jejich energií do svých rukou.

Naše vize byla od počátku projektu jasná. Chtěli jsme být poradenská společnost, která jedná se svými klienty otevřeně a srozumitelně. Spolupracovat pouze s dodavateli, kteří se chovají fér, a do toho se postarat o vyjednání férových obchodních podmínek tak, aby naši klienti měli nejen skvělé ceny, ale i smlouvy s jasnými pravidly.

Rostoucí neochota dodavatelů nabízet našim zákazníkům slušné ceny a férové obchodní podmínky nás donutila k velkým změnám. V roce 2019 jsme získali licenci pro obchod s elektřinou a plynem a tím se z poradenské společnosti stal plnohodnotný dodavatel. Dodavatel, který je odhodlaný ukázat klientům i konkurenci, že energetika se dá dělat i jinak – férově a transparentně.

Spočítejte si úsporu - nezávazně!

Žádné zadávání telefonních čísel, emailů ani jiných osobních informací. Rychlá a 100% nezávazná kalkulace úspor!

SPOČÍTAT ÚSPORU

Staňte se naším novým partnerem.

Žádný podomní prodej, ale seriózní obchodní jednání. Nabízíme férové ohodnocení, hluboké know-how o energetickém trhu, stabilní zákaznické portfolio i přehledný partnerský portál. 

Více info