Web Sforp.cz se mění, zásady zůstavají

Web Sforp.cz se mění, zásady zůstavají

Jak jste si asi všimli, změnili jsme vizáž. Náš původní web plný odkazů a textů dostal přehlednější podobu. Stejné informace teď, jak věříme, najdete mnohem snadněji. Víme, že se textově přibližujeme Wikipedii. Chceme prostě světu říct víc. I proto vznikla videa a podcasty, kde se s jednotlivými tématy můžete seznámit z větší perspektivy. Pustit si je můžete třeba v autě.

Logo, které ukazuje, jací jsme

Pan grafik David dostal od bývalého dodavatele sankci za předčasné ukončení smlouvy. Konkrétně 7 000 Kč. To už se mu ale nestane, teď je totiž naším spokojeným zákazníkem. Právě on pro nás navrhl mnoho podob nového loga. Z nich po dlouhých diskuzích vzniklo to, na které se právě díváte. Má charakterizovat, že jsme vůdci segmentu a že se reálně snažíme posunout trh k lepšímu. Naše úsilí jste mohli zaznamenat třeba na Sforp Youtube kanálu, v článku o energetickém zákoně nebo zcela unikátní poradně. Ta umožňuje lidem najít návod, jak řešit problém, se kterým se právě potýkají. Díky našim radám to zvládnou stejně efektivně, jako bychom to udělali my. Logo nás charakterizuje jako pečovatele, nese proto symbol štítu nad S. Když se na nás obrátíte, můžete se spolehnout na ochranný deštník, který nad vámi otevřeme. A konečně ukazuje, že jsme obyčejní lidé, takoví kluci odvedle. Nechováme se jako hyeny, chceme se s vámi bavit normálně, pozdravit se na ulici. Sforp je firma, která vznikla, aby pozvedla energetický trh z bahna, ve kterém byl v roce 2013 až po kolena. Ale i dnes, v roce 2021, si mnozí dodavatelé pletou poskytování služeb s těžbou diamantů v Kongu. Stavíme se proti takovým praktikám, a proto jsme poslední dobou hodně vidět.

Děkujeme profíkům, děkujeme našim klientům

Věříme, že se stránky budou nejen líbit, ale hlavně vám dají spoustu informací o energetickém trhu. Některé z nich vás možná i překvapí. Říkáme věci, jak jsou, bez ohledu na to, jaké důsledky bude mít naše vyčnívání z řady.

S tvorbou webu nám pomáhala spousta profíků, kteří si mnohdy účtovali méně než polovinu toho co obvykle. Řada z nich se stala nebo brzy stane našimi zákazníky, což osobně vnímám jako odraz dobré práce a vzájemné důvěry. Tu nám ostatně můžete dát i vy.

Velký dík patří Petrovi a Martinovi za to, že kolem nás poskládali tak skvělou skupinu punkáčů. Leo Zelené a Davidovi za snahu a za to, že si nevybírali nejjednodušší cestu, i když věděli, že to bude bolet. Neúnavnému Petrovi, dlouholetému správci našeho systému. Radimovi za spoustu černé práce. Kamče za nejhezčí fotky, které šli vyfotit. Sforp holkám a Ondrovi, že je týpek. A konečně vám, že jsme to nedělali zbytečně.

Děkuji za důvěru a věřím, že se vám tady bude líbit!
Bc. Ondřej Doležal - jednatel

Volejte Po–Pá 8:00–16:00

728 167 727

Případně vám rádi zavoláme – stačí vyplnit kontaktní formulář.